URY2V330MRD
NichiconNichicon
URY2V330MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URY2V330MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: 1.URY2V330MRD.pdf2.URY2V330MRD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
URY2V330MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URY2V330MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46071 pcs Datuen fitxa 1.URY2V330MRD.pdf2.URY2V330MRD.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series URY Ripple Current @ maiztasuna baxua 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 224mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11260
URY2V330MRD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF