URY2A221MRD
NichiconNichicon
URY2A221MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URY2A221MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.URY2A221MRD.pdf2.URY2A221MRD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
URY2A221MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URY2A221MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45471 pcs Datuen fitxa 1.URY2A221MRD.pdf2.URY2A221MRD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series URY Ripple Current @ maiztasuna baxua 400mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-11284 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose