URU2E470MRD
NichiconNichicon
URU2E470MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URU2E470MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: URU2E470MRD.pdf
  • Mezua
URU2E470MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URU2E470MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5314 pcs Datuen fitxa URU2E470MRD.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series URU Ripple Current @ maiztasuna baxua 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 448mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11236
URU2E470MRD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF