URU2A221MRD
NichiconNichicon
URU2A221MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URU2A221MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: URU2A221MRD.pdf
  • Mezua
URU2A221MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URU2A221MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4080 pcs Datuen fitxa URU2A221MRD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series URU Ripple Current @ maiztasuna baxua 620mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 930mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11231
URU2A221MRD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF