URS2AR22MDD1TD
NichiconNichicon
URS2AR22MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URS2AR22MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.URS2AR22MDD1TD.pdf2.URS2AR22MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
URS2AR22MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URS2AR22MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1380037 pcs Datuen fitxa 1.URS2AR22MDD1TD.pdf2.URS2AR22MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series URS Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11537-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 0.22µF