URS1V470MDD
NichiconNichicon
URS1V470MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URS1V470MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.URS1V470MDD.pdf2.URS1V470MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2200 pcs
  • Mezua
URS1V470MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URS1V470MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 970272 pcs Datuen fitxa 1.URS1V470MDD.pdf2.URS1V470MDD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series URS Ripple Current @ maiztasuna baxua 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 260mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
URS1V4R7MDD1TA
URS1V4R7MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 1269420 pcs
Deskarga: URS1V4R7MDD1TA.pdf
RFQ
URS1V330MDD1TA
URS1V330MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 1038032 pcs
Deskarga: URS1V330MDD1TA.pdf
RFQ
URS1V470MDD1TD
URS1V470MDD1TD
Deskarga: URS1V470MDD1TD.pdf
URS1V4R7MDD
URS1V4R7MDD
Deskarga: URS1V4R7MDD.pdf
URS1V471MHD1TO
URS1V471MHD1TO
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Deskarga: URS1V471MHD1TO.pdf
URS1V470MDD1TA
URS1V470MDD1TA