URS1V220MDD
NichiconNichicon
URS1V220MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URS1V220MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.URS1V220MDD.pdf2.URS1V220MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2200 pcs
  • Mezua
URS1V220MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URS1V220MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 974855 pcs Datuen fitxa 1.URS1V220MDD.pdf2.URS1V220MDD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series URS Ripple Current @ maiztasuna baxua 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 190mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
URS1V100MDD1TD
URS1V100MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 300033 pcs
Deskarga: URS1V100MDD1TD.pdf
RFQ
URS1V101MPD1TD
URS1V101MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 745115 pcs
Deskarga: URS1V101MPD1TD.pdf
RFQ
URS1V220MDD1TA
URS1V220MDD1TA
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Deskarga: URS1V220MDD1TA.pdf
URS1V222MHD1TN
URS1V222MHD1TN
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Deskarga: URS1V222MHD1TN.pdf
URS1V220MDD1TD
URS1V220MDD1TD