URS1H2R2MDD
NichiconNichicon
URS1H2R2MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URS1H2R2MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.URS1H2R2MDD.pdf2.URS1H2R2MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2400 pcs
  • Mezua
URS1H2R2MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URS1H2R2MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1238416 pcs Datuen fitxa 1.URS1H2R2MDD.pdf2.URS1H2R2MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series URS Ripple Current @ maiztasuna baxua 26mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 52mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
URS1H330MDD1TA
URS1H330MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 1104190 pcs
Deskarga: URS1H330MDD1TA.pdf
RFQ
URS1H220MDD
URS1H220MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 1201790 pcs
Deskarga: URS1H220MDD.pdf
RFQ
URS1H2R2MDD1TA
URS1H2R2MDD1TA