URS1H102MHD
NichiconNichicon
URS1H102MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URS1H102MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.URS1H102MHD.pdf2.URS1H102MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
URS1H102MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URS1H102MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 90908 pcs Datuen fitxa 1.URS1H102MHD.pdf2.URS1H102MHD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series URS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.16A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.334A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15908
URS1H102MHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
URS1H221MPD
URS1H221MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 500197 pcs
Deskarga: URS1H221MPD.pdf
RFQ
URS1H101MPD
URS1H101MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 233326 pcs
Deskarga: URS1H101MPD.pdf
RFQ
URS1H102MHD1TN
URS1H102MHD1TN
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL