URS1H010MDD
NichiconNichicon
URS1H010MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URS1H010MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.URS1H010MDD.pdf2.URS1H010MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
URS1H010MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URS1H010MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 315739 pcs Datuen fitxa 1.URS1H010MDD.pdf2.URS1H010MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series URS Ripple Current @ maiztasuna baxua 13mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 56mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15906
URS1H010MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
URS1E472MHD
URS1E472MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 55486 pcs
Deskarga: URS1E472MHD.pdf
RFQ
URS1H0R1MDD1TD
URS1H0R1MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 1111185 pcs
Deskarga: URS1H0R1MDD1TD.pdf
RFQ
URS1H010MDD1TA
URS1H010MDD1TA
deskribapena: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Deskarga: URS1H010MDD1TA.pdf
URS1E4R7MDD1TA
URS1E4R7MDD1TA
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: URS1E4R7MDD1TA.pdf
URS1H010MDD1TD
URS1H010MDD1TD