URS0J222MHD
NichiconNichicon
URS0J222MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URS0J222MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.URS0J222MHD.pdf2.URS0J222MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
  • Mezua
URS0J222MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URS0J222MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 320573 pcs Datuen fitxa 1.URS0J222MHD.pdf2.URS0J222MHD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series URS Ripple Current @ maiztasuna baxua 890mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.0235A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
URS0J221MDD
URS0J221MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 908320 pcs
Deskarga: URS0J221MDD.pdf
RFQ
URS0J222MHD1TO
URS0J222MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL