UPX1A471MPD1TD
NichiconNichicon
UPX1A471MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPX1A471MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPX1A471MPD1TD.pdf2.UPX1A471MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPX1A471MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPX1A471MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117084 pcs Datuen fitxa 1.UPX1A471MPD1TD.pdf2.UPX1A471MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPX Ripple Current @ maiztasuna baxua 504mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 672mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12067-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPX1C221MPD1TD
UPX1C221MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 304119 pcs
Deskarga: UPX1C221MPD1TD.pdf
RFQ
UPX1A332MHD
UPX1A332MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 41752 pcs
Deskarga: UPX1A332MHD.pdf
RFQ
UPX1A471MPD
UPX1A471MPD
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL