UPW2F101MRH6
NichiconNichicon
UPW2F101MRH6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW2F101MRH6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 315V RADIAL
Fitxak: 1.UPW2F101MRH6.pdf2.UPW2F101MRH6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UPW2F101MRH6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW2F101MRH6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 315V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5623 pcs Datuen fitxa 1.UPW2F101MRH6.pdf2.UPW2F101MRH6.pdf
Tentsioaren balioa 315V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 285mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 456mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose