UPW2A221MHD1TN
NichiconNichicon
UPW2A221MHD1TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW2A221MHD1TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UPW2A221MHD1TN.pdf2.UPW2A221MHD1TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPW2A221MHD1TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW2A221MHD1TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 78814 pcs Datuen fitxa 1.UPW2A221MHD1TN.pdf2.UPW2A221MHD1TN.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 578.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 890mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12156-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 100 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPW2A221MHD
UPW2A221MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL