UPW1V681MHH
NichiconNichicon
UPW1V681MHH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1V681MHH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1V681MHH.pdf2.UPW1V681MHH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UPW1V681MHHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1V681MHH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4780 pcs Datuen fitxa 1.UPW1V681MHH.pdf2.UPW1V681MHH.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.245A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.66A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 38 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF