UPW1V390MDH
NichiconNichicon
UPW1V390MDH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1V390MDH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1V390MDH.pdf2.UPW1V390MDH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UPW1V390MDHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1V390MDH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5590 pcs Datuen fitxa 1.UPW1V390MDH.pdf2.UPW1V390MDH.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 70.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 235mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 500 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 39µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 39µF