UPW1V272MHH6
NichiconNichicon
UPW1V272MHH6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1V272MHH6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1V272MHH6.pdf2.UPW1V272MHH6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UPW1V272MHH6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1V272MHH6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3568 pcs Datuen fitxa 1.UPW1V272MHH6.pdf2.UPW1V272MHH6.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasun handia 3.635A @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
inpedantzia 16 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2700µF eskaerak General Purpose