UPW1V122MHH6
NichiconNichicon
UPW1V122MHH6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1V122MHH6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1V122MHH6.pdf2.UPW1V122MHH6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UPW1V122MHH6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1V122MHH6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4589 pcs Datuen fitxa 1.UPW1V122MHH6.pdf2.UPW1V122MHH6.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.879A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.21A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 29 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF