UPW1J100MDD1TA
NichiconNichicon
UPW1J100MDD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1J100MDD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1J100MDD1TA.pdf2.UPW1J100MDD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
UPW1J100MDD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1J100MDD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1529417 pcs Datuen fitxa 1.UPW1J100MDD1TA.pdf2.UPW1J100MDD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 33mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 2.1 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPW1J101MPD
UPW1J101MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 204937 pcs
Deskarga: UPW1J101MPD.pdf
RFQ
UPW1HR47MDD
UPW1HR47MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 354888 pcs
Deskarga: UPW1HR47MDD.pdf
RFQ
UPW1J100MDD
UPW1J100MDD
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL