UPW1H821MHH
NichiconNichicon
UPW1H821MHH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1H821MHH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1H821MHH.pdf2.UPW1H821MHH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UPW1H821MHHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1H821MHH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6757 pcs Datuen fitxa 1.UPW1H821MHH.pdf2.UPW1H821MHH.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.718A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.29A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 34 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPW1H820MPH
UPW1H820MPH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 7046 pcs
Deskarga: UPW1H820MPH.pdf
RFQ
UPW1H821MHH6
UPW1H821MHH6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL