UPW1H681MHD1TO
NichiconNichicon
UPW1H681MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1H681MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1H681MHD1TO.pdf2.UPW1H681MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPW1H681MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1H681MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199509 pcs Datuen fitxa 1.UPW1H681MHD1TO.pdf2.UPW1H681MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.38A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.84A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12171-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 50 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPW1H561MHD1TO
UPW1H561MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 239411 pcs
Deskarga: UPW1H561MHD1TO.pdf
RFQ
UPW1H681MHH
UPW1H681MHH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 6898 pcs
Deskarga: UPW1H681MHH.pdf
RFQ
UPW1H681MHD
UPW1H681MHD