UPW1H4R7MDD1TD
NichiconNichicon
UPW1H4R7MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1H4R7MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1H4R7MDD1TD.pdf2.UPW1H4R7MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UPW1H4R7MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1H4R7MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 360074 pcs Datuen fitxa 1.UPW1H4R7MDD1TD.pdf2.UPW1H4R7MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 90mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11360-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 2.3 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPW1H471MHD1TO
UPW1H471MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 127439 pcs
Deskarga: UPW1H471MHD1TO.pdf
RFQ
UPW1H560MED1TD
UPW1H560MED1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 226407 pcs
Deskarga: UPW1H560MED1TD.pdf
RFQ
UPW1H4R7MDD
UPW1H4R7MDD
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL