UPW1E4R7MDD1TA
NichiconNichicon
UPW1E4R7MDD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1E4R7MDD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1E4R7MDD1TA.pdf2.UPW1E4R7MDD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
UPW1E4R7MDD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1E4R7MDD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1694933 pcs Datuen fitxa 1.UPW1E4R7MDD1TA.pdf2.UPW1E4R7MDD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 54mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 180mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 600 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4.7µF