UPW1E270MDH
NichiconNichicon
UPW1E270MDH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1E270MDH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 27UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1E270MDH.pdf2.UPW1E270MDH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UPW1E270MDHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1E270MDH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 27UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4380 pcs Datuen fitxa 1.UPW1E270MDH.pdf2.UPW1E270MDH.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 36mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
inpedantzia 1.3 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 27µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 27µF eskaerak General Purpose