UPW1E220MDH6
NichiconNichicon
UPW1E220MDH6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1E220MDH6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1E220MDH6.pdf2.UPW1E220MDH6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UPW1E220MDH6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1E220MDH6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6039 pcs Datuen fitxa 1.UPW1E220MDH6.pdf2.UPW1E220MDH6.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 36mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
inpedantzia 950 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPW1E220MDD6TE
UPW1E220MDD6TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 1515040 pcs
Deskarga: UPW1E220MDD6TE.pdf
RFQ
UPW1E220MDD6
UPW1E220MDD6
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 354746 pcs
Deskarga: UPW1E220MDD6.pdf
RFQ
UPW1E220MDH
UPW1E220MDH