UPW1C472MHD6TN
NichiconNichicon
UPW1C472MHD6TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1C472MHD6TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1C472MHD6TN.pdf2.UPW1C472MHD6TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPW1C472MHD6TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1C472MHD6TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98117 pcs Datuen fitxa 1.UPW1C472MHD6TN.pdf2.UPW1C472MHD6TN.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.329A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.74A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12356-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 20 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4700µF eskaerak General Purpose