UPW1C150MDD1TE
NichiconNichicon
UPW1C150MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1C150MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1C150MDD1TE.pdf2.UPW1C150MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
UPW1C150MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1C150MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1663366 pcs Datuen fitxa 1.UPW1C150MDD1TE.pdf2.UPW1C150MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 19.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 65mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 2 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 15µF