UPW1C100MDD1TD
NichiconNichicon
UPW1C100MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1C100MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1C100MDD1TD.pdf2.UPW1C100MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UPW1C100MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1C100MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1613402 pcs Datuen fitxa 1.UPW1C100MDD1TD.pdf2.UPW1C100MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 54mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 180mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11374-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 600 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose