UPW1A471MPD1TA
NichiconNichicon
UPW1A471MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1A471MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1A471MPD1TA.pdf2.UPW1A471MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UPW1A471MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1A471MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 761325 pcs Datuen fitxa 1.UPW1A471MPD1TA.pdf2.UPW1A471MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 416.25mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 117 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPW1A472MHD
UPW1A472MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 66920 pcs
Deskarga: UPW1A472MHD.pdf
RFQ
UPW1A470MDH
UPW1A470MDH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 6065 pcs
Deskarga: UPW1A470MDH.pdf
RFQ
UPW1A471MPD
UPW1A471MPD
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL