UPW0J151MDD6TD
NichiconNichicon
UPW0J151MDD6TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW0J151MDD6TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPW0J151MDD6TD.pdf2.UPW0J151MDD6TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UPW0J151MDD6TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW0J151MDD6TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 278176 pcs Datuen fitxa 1.UPW0J151MDD6TD.pdf2.UPW0J151MDD6TD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 152.75mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 235mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11486-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 500 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 150µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPW0J123MHH
UPW0J123MHH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 12000UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 6746 pcs
Deskarga: UPW0J123MHH.pdf
RFQ
UPW0J151MDD6
UPW0J151MDD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL