UPV1E560MGD
NichiconNichicon
UPV1E560MGD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPV1E560MGD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPV1E560MGD.pdf2.UPV1E560MGD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
UPV1E560MGDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPV1E560MGD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 662699 pcs Datuen fitxa 1.UPV1E560MGD.pdf2.UPV1E560MGD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPV balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 750 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 56µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 56µF