UPV1C470MFD1TA
NichiconNichicon
UPV1C470MFD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPV1C470MFD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UPV1C470MFD1TA.pdf2.UPV1C470MFD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UPV1C470MFD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPV1C470MFD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 777959 pcs Datuen fitxa 1.UPV1C470MFD1TA.pdf2.UPV1C470MFD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPV Ripple Current @ maiztasun handia 155mA @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 1.4 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPV1C221MGD1TA
UPV1C221MGD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 474646 pcs
Deskarga: UPV1C221MGD1TA.pdf
RFQ
UPV1C181MGD1TA
UPV1C181MGD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 462153 pcs
Deskarga: UPV1C181MGD1TA.pdf
RFQ
UPV1C470MFD
UPV1C470MFD
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL