UPV1A121MGD
NichiconNichicon
UPV1A121MGD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPV1A121MGD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPV1A121MGD.pdf2.UPV1A121MGD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
UPV1A121MGDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPV1A121MGD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 574399 pcs Datuen fitxa 1.UPV1A121MGD.pdf2.UPV1A121MGD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPV balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 750 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 120µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 120µF