UPV0J181MGD1TD
NichiconNichicon
UPV0J181MGD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPV0J181MGD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPV0J181MGD1TD.pdf2.UPV0J181MGD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UPV0J181MGD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPV0J181MGD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 679765 pcs Datuen fitxa 1.UPV0J181MGD1TD.pdf2.UPV0J181MGD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPV balorazio -
polarizazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11782-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 660 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 180µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPV0J121MFD1TD
UPV0J121MFD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 120UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 218179 pcs
Deskarga: UPV0J121MFD1TD.pdf
RFQ
UPV0J181MGD
UPV0J181MGD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 180UF 20% 6.3V RADIAL