UPS2C221MRD6
NichiconNichicon
UPS2C221MRD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPS2C221MRD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Fitxak: 1.UPS2C221MRD6.pdf2.UPS2C221MRD6.pdf3.UPS2C221MRD6.pdf4.UPS2C221MRD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
UPS2C221MRD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPS2C221MRD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series UPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 800mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5659
UPS2C221MRD6-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF