UPS2A4R7MDD1TD
NichiconNichicon
UPS2A4R7MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPS2A4R7MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UPS2A4R7MDD1TD.pdf2.UPS2A4R7MDD1TD.pdf3.UPS2A4R7MDD1TD.pdf4.UPS2A4R7MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UPS2A4R7MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPS2A4R7MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 12.58mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 74mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5381-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 4.6 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose