UPS1H471MHD1TO
NichiconNichicon
UPS1H471MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPS1H471MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UPS1H471MHD1TO.pdf2.UPS1H471MHD1TO.pdf3.UPS1H471MHD1TO.pdf4.UPS1H471MHD1TO.pdf
  • Mezua
UPS1H471MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPS1H471MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 781mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.1A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11985-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 130 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose