UPS1H3R3MDD
NichiconNichicon
UPS1H3R3MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPS1H3R3MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UPS1H3R3MDD.pdf2.UPS1H3R3MDD.pdf3.UPS1H3R3MDD.pdf4.UPS1H3R3MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPS1H3R3MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPS1H3R3MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 11.05mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 65mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15841
UPS1H3R3MDD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 3.9 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3.3µF eskaerak General Purpose