UPS1E101MED
NichiconNichicon
UPS1E101MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPS1E101MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPS1E101MED.pdf2.UPS1E101MED.pdf3.UPS1E101MED.pdf4.UPS1E101MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPS1E101MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPS1E101MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 250mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15828
UPS1E101MED-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 500 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose