UPS1A222MHD1TO
NichiconNichicon
UPS1A222MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPS1A222MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPS1A222MHD1TO.pdf2.UPS1A222MHD1TO.pdf3.UPS1A222MHD1TO.pdf4.UPS1A222MHD1TO.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPS1A222MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPS1A222MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.088A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.25A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11982-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 75 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose