UPS1A102MPD1TD
NichiconNichicon
UPS1A102MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPS1A102MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPS1A102MPD1TD.pdf2.UPS1A102MPD1TD.pdf3.UPS1A102MPD1TD.pdf4.UPS1A102MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPS1A102MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPS1A102MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 696mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 800mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11831-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 140 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose