UPM2G330MHD
NichiconNichicon
UPM2G330MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM2G330MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UPM2G330MHD.pdf2.UPM2G330MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
UPM2G330MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM2G330MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65924 pcs Datuen fitxa 1.UPM2G330MHD.pdf2.UPM2G330MHD.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 272mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5644
UPM2G330MHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF