UPM2F4R7MPD1TD
NichiconNichicon
UPM2F4R7MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM2F4R7MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL
Fitxak: 1.UPM2F4R7MPD1TD.pdf2.UPM2F4R7MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM2F4R7MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM2F4R7MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 283701 pcs Datuen fitxa 1.UPM2F4R7MPD1TD.pdf2.UPM2F4R7MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 315V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 104mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5328-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4.7µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM2G100MHD
UPM2G100MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Stockean: 69165 pcs
Deskarga: UPM2G100MHD.pdf
RFQ
UPM2F3R3MPD1TD
UPM2F3R3MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL
Stockean: 277391 pcs
Deskarga: UPM2F3R3MPD1TD.pdf
RFQ
UPM2F4R7MPD
UPM2F4R7MPD
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL