UPM2A390MPD6TD
NichiconNichicon
UPM2A390MPD6TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM2A390MPD6TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UPM2A390MPD6TD.pdf2.UPM2A390MPD6TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPM2A390MPD6TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM2A390MPD6TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122123 pcs Datuen fitxa 1.UPM2A390MPD6TD.pdf2.UPM2A390MPD6TD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 285mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 500mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5302-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 360 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 39µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 39µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM2A331MHD6
UPM2A331MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 53332 pcs
Deskarga: UPM2A331MHD6.pdf
RFQ
UPM2A3R3MDD1TA
UPM2A3R3MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 986266 pcs
Deskarga: UPM2A3R3MDD1TA.pdf
RFQ
UPM2A390MPD6
UPM2A390MPD6
deskribapena: CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL