UPM1V270MDD
NichiconNichicon
UPM1V270MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1V270MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1V270MDD.pdf2.UPM1V270MDD.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM1V270MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1V270MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 366796 pcs Datuen fitxa 1.UPM1V270MDD.pdf2.UPM1V270MDD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 99mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 180mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15785
UPM1V270MDD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 600 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 27µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 27µF eskaerak General Purpose