UPM1J391MHD
NichiconNichicon
UPM1J391MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1J391MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1J391MHD.pdf2.UPM1J391MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
UPM1J391MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1J391MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 160733 pcs Datuen fitxa 1.UPM1J391MHD.pdf2.UPM1J391MHD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.26A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.62A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5618
UPM1J391MHD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 43 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 390µF eskaerak General Purpose