UPM1J271MHD6
NichiconNichicon
UPM1J271MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1J271MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1J271MHD6.pdf2.UPM1J271MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
450 pcs
  • Mezua
UPM1J271MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1J271MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 161944 pcs Datuen fitxa 1.UPM1J271MHD6.pdf2.UPM1J271MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 965mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.29A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 60 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 270µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1J271MHD
UPM1J271MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL