UPM1J221MHD1TO
NichiconNichicon
UPM1J221MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1J221MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1J221MHD1TO.pdf2.UPM1J221MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM1J221MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1J221MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 302489 pcs Datuen fitxa 1.UPM1J221MHD1TO.pdf2.UPM1J221MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 835mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.14A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12060-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 65 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1J220MED1TD
UPM1J220MED1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 812359 pcs
Deskarga: UPM1J220MED1TD.pdf
RFQ
UPM1J220MED1TA
UPM1J220MED1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 224522 pcs
Deskarga: UPM1J220MED1TA.pdf
RFQ
UPM1J221MHD
UPM1J221MHD
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL