UPM1H6R8MDD
NichiconNichicon
UPM1H6R8MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1H6R8MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1H6R8MDD.pdf2.UPM1H6R8MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM1H6R8MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1H6R8MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 324392 pcs Datuen fitxa 1.UPM1H6R8MDD.pdf2.UPM1H6R8MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 45mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-15753
UPM1H6R8MDD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 1.8 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6.8µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 6.8µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1H680MPD1TD
UPM1H680MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 664612 pcs
Deskarga: UPM1H680MPD1TD.pdf
RFQ
UPM1H820MPD1TA
UPM1H820MPD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 671169 pcs
Deskarga: UPM1H820MPD1TA.pdf
RFQ
UPM1H6R8MDD1TD
UPM1H6R8MDD1TD
Deskarga: UPM1H6R8MDD1TD.pdf
UPM1H820MPD
UPM1H820MPD
Deskarga: UPM1H820MPD.pdf
UPM1H6R8MDD1TA
UPM1H6R8MDD1TA