UPM1H1R5MDD
NichiconNichicon
UPM1H1R5MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1H1R5MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1H1R5MDD.pdf2.UPM1H1R5MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2200 pcs
  • Mezua
UPM1H1R5MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1H1R5MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1239196 pcs Datuen fitxa 1.UPM1H1R5MDD.pdf2.UPM1H1R5MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 45mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 7.5 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1.5µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1.5µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1H220MED1TA
UPM1H220MED1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 831367 pcs
Deskarga: UPM1H220MED1TA.pdf
RFQ
UPM1H181MPD
UPM1H181MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 181451 pcs
Deskarga: UPM1H181MPD.pdf
RFQ
UPM1H1R5MDD1TA
UPM1H1R5MDD1TA
deskribapena: CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL